Home / SHOWBIZ / Kaçurrelja e serialit ‘O sa mirë’ ua qet ‘flaken’ me këtë foto
Kaçurrelja e serialit ‘O sa mirë’ ua qet ‘flaken’ me këtë foto

Kaçurrelja e serialit ‘O sa mirë’ ua qet ‘flaken’ me këtë foto

“O sa mirë” është një nga serialet më të shikuara në vend, shkruan GazetaBlic.Në mesin e shumë aktorëve të pëlqyer futet dhe kaçurrelja bukuroshe, Arta Elezaj e cila arriti të depërtojë lehtë me rolin e saj në serial, atë të “Xhakartës”.

“Xhakarta” duket se po pëlqehet shumë nga publiku, shtuar këtu dhe bukurinë që ajo posedon e që është një plus mjaft i madh.

Arta së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej nga e shohim shumë joshëse, veshur me një bluzë ngjyrë blu me të verdhë, teksa pozon me shumë ëmbëlsi para kamerës.

Kaçurrelja e serialit ‘O sa mirë’ ua qet ‘flaken’ me këtë fotoKaçurrelja e serialit ‘O sa mirë’ ua qet ‘flaken’ me këtë foto

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 9:10 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=156541
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaçurrelja e serialit ‘O sa mirë’ ua qet ‘flaken’ me këtë foto Kaçurrelja e serialit ‘O sa mirë’ ua qet ‘flaken’ me këtë fotoRating: 4.8