Home / SHOWBIZ / Kaq ditë pas ndarjes nga Seldi, Mimoza bën një veprim të madh

Kaq ditë pas ndarjes nga Seldi, Mimoza bën një veprim të madh

Kaq ditë pas ndarjes nga Seldi, Mimoza bën një veprim të madh

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Kohëve të fundit ajo ishte shumë e përfolur për prishjen e fejesës me këngëtarin, Seldi Qalliu, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo përmes një postimi e ka mbështetur kolegen e saj, Loreta Kaҫkër për këngën e re.

Ajo tashmë ka harruar ndarjen me Seldin dhe i është kther me sukses muzikës. /ORAinfo/

Loading...
Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 9:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=366098
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Loading...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaq ditë pas ndarjes nga Seldi, Mimoza bën një veprim të madh Kaq ditë pas ndarjes nga Seldi, Mimoza bën një veprim të madhRating: 4.8