Home / SHOWBIZ / Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar
Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar

Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar

Learta Jakupi e cila me veshjen e saj komentohet shumë, shkruan ORAvip.

Ajo u be e komentuar pas martesës me djalin e këngëtares se njohur Shyhrete Behlulit, Kushtrimin.

Learta dhe Kushtrimi kanë disa vite qe janë se bashku dhe pas martesës se tyre kanë edhe ne djalë.

Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar

Learta arrin qe te kujdeset shumë bukur për dukjen e saj, mirëpo edhe kunata e saj Neca kohen e fundit ka marr vëmendje te madhe.

Ne rrjetin social Instagram Neca ka postuar një fotografi dhe ka treguar se është një besimtare e devotshme, dhe ka mbushur tryezën me ushqime tradicionale./ORAvip/

Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar

Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 7:27 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180813
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për Iftar Kunata e Leartes një kuzhiniere e vërtetë, ja çfarë ushqimësh bën për IftarRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other