Home / SHOWBIZ / Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohur
Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohur

Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohur

Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohur

Luana Vjollca është moderatorja e cila më së shumti komentohet për fizikun e saj, shkruan ORAinfo.

Për çdo paraqitje që bënë Luana pëlqehet shumë nga ndjekësit, pasi që ka edhe një numer shumë të madh të ndjekësve.

Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohur
Luana para disa ditësh ka publikuar edhe këngën e saj më të re të realizuar edhe me videoklim, këngë po pëlqehet shumë nga publiku.

Mirëpo edhe veshja e Luanes u pëlqye dhe u komentua shumë, ajo kishte zgjedhur që të vishte një fustan ngjyrë të kaltër të kombinuar mjaftë bukur me një Bluze ngjyrë të verdhë.

Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohur
Por ajo ka bërë një krahasim që fustani i saj është i njëjtë si me atë të Borbardhës.
Më poshtë shikoni fotografinë./ORAinfo/Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohur

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 14, 2018 3:18 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=225126
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohur Luana befason për bajram vesh fustanin e aktores së njohurRating: 4.8