Home / SHOWBIZ / Meda e Gili me bashkëshortët në pushime, Lulja e Gili iu mahnisin me fustanet e ngushta

Meda e Gili me bashkëshortët në pushime, Lulja e Gili iu mahnisin me fustanet e ngushta

Meda e Gili me bashkëshortët në pushime, Lulja e Gili iu mahnisin me fustanet e ngushta

Nuk e publikoi kurrë, po ja sa i shëndoshë është në të vërtetë burri i Adelina Tahirit

Meda e Gili janë kolegë të mirë e këtë e kanë dëshmuar shumë herë.

Ata vazhdimisht janë pranë njëri-tjetrit dhe iu gëzohen suksesve të tyre të përbashkëta, përcjell ORAinfo.

Vera po vjen e pushimet kanë filluar për këngëtarët e estradës.

Meda e Gili me bashkëshortët e tyre kanë vendosur që të shkojnë në pushime bashkë dhe të katërt po shijojnë vendet luksoze që kanë zgjedhur për t’u relaksuar.

Është Gili ajo që ka sjellë një fotografi nga këto pushimë të përbashkëta e vëmendja shkon te veshja e zonjave.

Gili e Lulja mahnisin me fustanet e ngushta që kanë veshur./ORAinfo/Nuk e publikoi kurrë, po ja sa i shëndoshë është në të vërtetë burri i Adelina Tahirit

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com June 19, 2018 2:03 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=229102
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Meda e Gili me bashkëshortët në pushime, Lulja e Gili iu mahnisin me fustanet e ngushta Meda e Gili me bashkëshortët në pushime, Lulja e Gili iu mahnisin me fustanet e ngushtaRating: 4.8