Home / SHOWBIZ / Në gjendje të keqe emocionale, ‘Kosem’ ndahet nga bashkëshorti i saj pas 6 vitesh

Në gjendje të keqe emocionale, ‘Kosem’ ndahet nga bashkëshorti i saj pas 6 vitesh

Në gjendje të keqe emocionale, ‘Kosem’ ndahet nga bashkëshorti i saj pas 6 vitesh

Enca takohet me pornostaren e famshme: “U kam realizuar ëndrrën çuna…”

Beren Saat është një nga aktoret më të njohura turke, sidomos për publikun shqiptar. Ajo u bë e njohur në vendin tonë nga roli i Bihter në serialin “Dashuri e ndaluar” dhe së fundmi me rolin e saj si Sulltanesha Kosem.

Enca takohet me pornostaren e famshme: “U kam realizuar ëndrrën çuna…”

Por, pavarësisht suksesit në jetën profesionale, mesa duket Beren po has vështirësi në aspektin privat të jetës së saj. Sipas mediave turke, aktorja është ndarë nga bashkëshorti i saj prej 6 vitesh, Kenan Dogulu.

Enca takohet me pornostaren e famshme: “U kam realizuar ëndrrën çuna…”

Këto të fundit raportojnë se ai e ka braktisur aktoren dhe është larguar nga shtëpia ku ata jetonin, ndërkohë që asnjëri prej tyre nuk ka bërë ndonjë deklaratë mbi këtë situatë.
Enca takohet me pornostaren e famshme: “U kam realizuar ëndrrën çuna…”

The post Në gjendje të keqe emocionale, ‘Kosem’ ndahet nga bashkëshorti i saj pas 6 vitesh appeared first on Zonë E Lirë.

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Facebook : KOSOVATODAY
Nga KosovaToday.com July 10, 2018 2:30 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=249805
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Në gjendje të keqe emocionale, ‘Kosem’ ndahet nga bashkëshorti i saj pas 6 vitesh Në gjendje të keqe emocionale, ‘Kosem’ ndahet nga bashkëshorti i saj pas 6 viteshRating: 4.8