Home / SHOWBIZ / Partnerë në krim: Aktori turk dhe aktorja shqiptare kapen me kokainë/ Foto

Partnerë në krim: Aktori turk dhe aktorja shqiptare kapen me kokainë/ Foto

Ky është mesazhi i fshehtë që gjendet i gdhendur në orën e Meghan Markle

Aktori i njohur turk, Çağatay Ulusoy, u bë i njohur për publikun shqiptar me rolin e Sarpit në një serial turk.

Ky është mesazhi i fshehtë që gjendet i gdhendur në orën e Meghan Markle

Së fundmi, ai është arrestuar nga policia bashkë me aktoren turke me origjinë shqiptare, Gizem Karaca, pasi janë kapur me një sasi të mjaftueshme kokaine.

Ky është mesazhi i fshehtë që gjendet i gdhendur në orën e Meghan Markle

Dyshja është dënuar me 4 vjet e 2 muaj burg me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Ndërkohë, pritet ky vendim të dërgohet në gjykatën e Apelit.

The post Partnerë në krim: Aktori turk dhe aktorja shqiptare kapen me kokainë/ Foto appeared first on Zonë E Lirë.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com May 17, 2018 4:25 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=180737
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Partnerë në krim: Aktori turk dhe aktorja shqiptare kapen me kokainë/ Foto Partnerë në krim: Aktori turk dhe aktorja shqiptare kapen me kokainë/ FotoRating: 4.8

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other