Home / SHOWBIZ / Reja e Afrimit në këto foto i ‘deklason’ edhe këngëtaret e estradës (Foto)

Reja e Afrimit në këto foto i ‘deklason’ edhe këngëtaret e estradës (Foto)

Reja e Afrimit në këto foto i ‘deklason’ edhe këngëtaret e estradës (Foto)Është bërë trend dhe e pa shmangshme kjo situatë që në kryeqendër të vëmendjes janë rejat e shumë këngëtarëve, shkruan Kosovarja.

Edhe pse shumë pak përflitet se me çfarë merren këto personazhe që zënë vend shumë të rëndësishëm në medien rozë , por fokusi është se si duken ato. Është jeta e tyre prej luksi që tërheq vëmendjen e lexuesit dhe pa dyshim janë nuset e këngëtarëve me zë që ato behën pjesë e komenteve të shumta.

Reja e Afrimit në këto foto i ‘deklason’ edhe këngëtaret e estradës (Foto)

Nuk është emër i panjohur Albertina Krajkova ajo edhe më parë ka qenë pjesë e rubrikave rozë si e fejuara e djalit të këngëtarit të madh Afrim Muçiqi.

Albioni është djali parë i këngëtarit ai tërhoqi vëmendjen me rastin e fejesës me vajzën bukuroshe.

Reja e Afrimit në këto foto i ‘deklason’ edhe këngëtaret e estradës (Foto)

Albertina ka përfunduar studimet, punon gjithashtu ajo ishte edhe prezantuese në njërin nga televizionet tona. Relacionet e rejave me vjehërri te këngëtarët tanë është për tu lakmuar, janë shumë të ngrohta dh të afërta. Albertina së fundmi ishte pjesë e një ahengu familjarë dhe kështu ajo shkëlqeu në krahët e të fejuarit  Albionit.
Reja e Afrimit në këto foto i ‘deklason’ edhe këngëtaret e estradës (Foto)

Read Offline:
Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Reja e Afrimit në këto foto i ‘deklason’ edhe këngëtaret e estradës (Foto) Reja e Afrimit në këto foto i ‘deklason’ edhe këngëtaret e estradës (Foto)Rating: 4.8