Home / SHOWBIZ / Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokët
Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokët

Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokët

Xhevdet Jashari bëri bujë me rolin e tij të Arifhikmetit në serialin ‘O sa mirë’ për t’u larguar nga ekrani që një kohë të gjatë.

Aktoria nga Tetova do të mbahet mend gjithmonë me këtë rol, i cili ishte qesharak dhe tejet i preferuar për publikun, përcjell ORAvip.

Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokët

Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokët

Xhevdeti pasi fitoi popullaritet në publikun shqiptar, u pa me stile të ndryshme të flokëve, por ky i fundit duket se e ka shëmtuar më shumë.

I ka hequr tërësisht dhe ka fituar një pamje krejtësisht të re, ndryshe ngase jeni mësuar ta shihni. /ORAvip/

Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokëtSa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokët

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com March 13, 2018 8:56 am ne link https://kosovatoday.com/?p=156346
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokët Sa shumë ka ndryshuar Arfihikmeti, i heq tërësisht flokëtRating: 4.8