Home / SHOWBIZ / Shokon vajza e Sasës, publikon fotografi e zhveshur nga shtrati…
Shokon vajza e Sasës, publikon fotografi e zhveshur nga shtrati…

Shokon vajza e Sasës, publikon fotografi e zhveshur nga shtrati…

Adriana Matoshi është ndër aktoret të suksesshme kosovare, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial.

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.

Kaona është vajza e saj e madhe, e cila është një vajzë shumë atraktive.

E sot ajo ka publikuar një fotografi nga shtrati në të cilën po duket shumë provokative…/ORAinfo/

Shokon vajza e Sasës, publikon fotografi e zhveshur nga shtrati…Shokon vajza e Sasës, publikon fotografi e zhveshur nga shtrati…

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com February 23, 2018 9:24 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=151511
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Shokon vajza e Sasës, publikon fotografi e zhveshur nga shtrati… Shokon vajza e Sasës, publikon fotografi e zhveshur nga shtrati…Rating: 4.8