Home / SPORT / Xherdan Shaqiri, ndodh më e keqja!
Xherdan Shaqiri, ndodh më e keqja!

Xherdan Shaqiri, ndodh më e keqja!

Xherdan Shaqiri, ndodh më e keqja!
Xherdan Shaqiri, ndodh më e keqja!
Xherdan Shaqiri, mungesa e madhe te skuadra e Stoke Cityt.

Xherdan Shaqiri është i lënduar dhe nuk do të jetë pjesë e ekipit të Stoke Cityt për duelin e radhës ndaj Bournemouth.

bashku me të, skuadra do të jetë edhe pa mbrojtësin Bruno Martins Indi, po ashtu për shkak të një dëmtimi, raporton “The Sun”.

Por, menaxheri i ekipit, Mark Hughes shpreson se Joe Allen do të rikuperohet me kohë për të qenë në dispozicion për ndeshjen e së shtunës.

Shperndaje nese ke nje mik te mire...
Nga KosovaToday.com October 20, 2017 12:43 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=88560
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email info@ kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Xherdan Shaqiri, ndodh më e keqja! Xherdan Shaqiri, ndodh më e keqja!Rating: 4.8