Home / Tag Archives: 20172018

Tag Archives: 20172018

Watford-Liverpool, a e keni pritur këtë rezultat në fund?!

Watford-Liverpool, a e keni pritur këtë rezultat në fund?!

Liverpool nuk ka arritur më shumë se një barazim (3:3) përballë Watfordit, në ndeshjen e parë të sezonit 2017/2018 të Premierligës. Golat për ekipin e Jurgen Kloppit i kanë shënuar: Sadio Mane (29), Roberto Firmino (55) dhe Mohamed Salah (57), shkruan express. Kurse, golat për Watfordin i kanë shënuar: Stefano …

Read More »