Home / Tag Archives: afronen

Tag Archives: afronen

Pas një pushimi super luksoz me Afronën, çka po e ‘nervozon’ Bleron

Afrona dhe Blero janë një prej çifteve më të përfolura shqiptare. Ata janë diskutuar shumë që nga lidhja e tyre, dha tani ata janë të fejuar dhe në prag të martesës, përcjell ORAinfo. Këngëtari Blero dhe modelja Afrona, këto ditët e fundit kanë qenë në një pushim tejet luksoz në Dubai dhe sa shumë e kanë shijuar e kemi parë në fotografitë që ata I kanë postuar. E sot, duket se pushimi I tyre ka mbaruar dhe Blero e ka postuar një fotografi ku shihet moti jo I mirë e që e ka acaruar shumë atë./ORAinfo/

Read More »

Edhe këtë e bën Blero, ja në çfarë vendi madhështor e dërgon Afronën

Blero është këngëtari, që ka qenë jo rrallë temë diskutimi në shumë media rozë dhe në publik. Ai u komentua shumë sidomos pas ndarjes me aktoren Teuta Krasniqin me të cilën ka edhe një vajzë, e më vonë edhe pas lidhjes së tij me modelen Afrona Dika, përcjell ORAinfo. Blero këto ditë duket të jetë në një pushim tejet luksoz në Dubai. Nga pamjet që i shohim në këtë vend madhështor, na bënë të mendojmë se Afrona është shumë me fat./ORAinfo/

Read More »

Blero e dërgon Afronën në ‘parajs’, reagimi i saj i papritur!

Janë ndër çiftet më të përfolura në mediat rozë. Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e fejuara e tij Afrona, janë shumë të pëlqyer nga fansat, ndërsa vazhdojnë të jenë edhe emra shumë të ndjekur edhe në rrjetet sociale. Çifti shumë i pëlqyer i showbizit shqiptar, kanë vendosur që të largohen nga angazhimet e tyre për disa ditë pushime në Dubai, shkruan rtv21. Si Blero ashtu edhe Afrona nuk po hezitojnë që të ndajnë momente të ndryshme për ndjekësit e tyre në rrjetin social Insatgram. Ndryshe, Blero dhe Afrona ka kohë që janë fejuar, ndërsa dashurinë e tyre me martesë do ta kurorëzojnë në vitin 2019. Dasma e çiftit flitet se do të jetë një dasmë e madhe.

Read More »

Edhe pak kohë e ndanë nga martesa me Afronën, Blero sonte jep lajmin e madh

Afrona Dika është e dashura e këngëtarit të njohur, Blerim Muharremi i njohur për publikun si Blero. Ajo është modele e kjo nënkupton se është edhe një femër shumë atraktive, shkruan ORAinfo. Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Mjaftë aktiv është edhe Blero me postime të ndryshme. E sonte përmes një postimi ajo ka dhënë lajmin e madh për fansat, se kënga e saj ka arritur 3 milion klikime. /ORAinfo/

Read More »

Bleron e Afronën i merr malli për njëri-tjetrin, kështu reagojnë kur shihen përmes kamerës

Afrona Dika është e dashura e këngëtarit të njohur, Blerim Muharremi i njohur për publikun si Blero. Ajo është modele e kjo nënkupton se është edhe një femër shumë atraktive, shkruan ORAinfo. Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot Blero ka publikuar një foto në të cilën shihet duke folur me kamerë me Afronën. Duket se i ka marrë malli për njëri-tjetrin./ORAinfo/

Read More »

Blero po martohet me Afronen, i zbulon të gjitha detajet

Blero ka sjellë këngë të re. Në bashkëpunim me artistin Ylber Osmani, këngëtari Blero ka sjellë këngën e re ‘A e din’. Kënga është sërish një baladë ritmike, shumë e ndjerë dhe në stilin e Bleros, producent i të cilës është vetë këngëtare, shkruan Gazeta Express. Sa i përket jetës private, Blero ka konfirmuar para pak kohësh për emisionin ‘SevenBizz’ se ai do të martohet në shtator të vitit 2019.

Read More »

Blero bën ‘gara’ me Afronën se cili po duken më bukur, edhe ai shkon te frizeri

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo. Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme. E sot Blero ka bërë një postim ku shihet duke i rregulluar flokët. Duket se po bën ‘gara’ me gruan e tij./ORAinfo/

Read More »

Blero do ta befasojë Afronën, po bën këtë ndryshim në pamjen e tij

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo. Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme. Sot Blero ka publikuar një foto në të cilën shihet duke i rregulluar flokët./ORAinfo/

Read More »

Blero e lë Afronën vetëm, nuk do ta besoni me kë ka dalur

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo. Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme. Sot Blero ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me një shok të tij duke pirë kafe. Duket se Afronën e ka lënë paksa vetëm./ORAinfo/

Read More »