Sot i jepet lamtumira e fundit 49-vjeçarit që u vra mbrëmë në Mitrovicë

Sot varroset 49-vjeçari që u vra mbrëmë në Mitrovicë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në…

Ndërron jetë 49-vjeçari i plagosur mbrëmë në Mitrovicë

Vdes 49-vjeçari i plagosur mbrëmë në Mitrovicë. D.S, 49- vjeçar ka mbetur i vdekur pas të…

Gjuajtja me armë mes dy biznesmenëve në Mitrovicë, policia jep detaje

Një incident ka ndodhur në mbrëmjen e së martes në lagjen Shipol të Mitrovicës. Mediumi lokal…

Lëndohet një punëtor në Mitrovicë, këputet vinçi që po barte materialin ndërtimor

Këputet vinçi që po barte materialin ndërtimor, lëndohet një punëtor në Mitrovicë. Një punëtor është lënduar…

Plagosja e 50-vjeçarit te lumi Ibër në Mitrovicë, policia jep detaje

Policia jep detaje për plagosjen e 50-vjeçarit te lumi Ibër në Mitrovicë. Një 50-vjeçar është plagosur…

Gjendet e vdekur në vendin e punës një infermiere në Spitalin e Vushtrrisë

Gjendet e vdekur në vendin e punës një infermiere në Spitalin e Vushtrrisë. Një infermiere është…

Aksident trafiku në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, lëndohen katër persona

Katër persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë e në aksidenti në trafik, i cili ka…

Aksidentohen dy vetura në Mitrovicë, dy persona të lënduar

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Shupkovc të…

Arrestohen dy persona në Mitrovicë, dyshohen për sulm të rëndë trupor

Flasin nga policia Dy persona janë arrestuar nga Policia në Mitrovicë si të dyshuar për veprat…

Aksident i rëndë në rrugën Mitrovicë-Prishtinë, gjashtë persona të lënduar

LAJMI I FUNDIT Gjashtë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti në rrugën…

Tetë serë ndalohen nga policia në Vushtrri, më pas lirohen

Ndalohen dhe më pas lirohen tetë serbë nga policia në Vushtrri. Mesditën e sotme një grup…

Një i vrarë dhe dy të plagosur me armë zjarri në Mitrovicë

(E plotësuar)– Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur nga të shtënat me…