Home / Tag Archives: bashkepunim

Tag Archives: bashkepunim

Ariana shkon në fitness, vallëzon si me qenë në dasëm!

Ariana shkon në fitness, vallëzon si me qenë në dasëm!

Ariana edhe pse njihet për format trupore shumë të bukura ajo gjithsesi ndjen obligim për ushtrime trupore dhe kjo është një disiplinë e mirë e saj, sepse nuk do të thotë patjetër të kemi peshë të madhe për të iu nënshtruar fitnesit, shkruan Kosovarja. Një mendje e shëndosh e bën …

Read More »

Kryetari i Athinës do ta vizitojë Shkupin

Kryetari i Athinës do ta vizitojë Shkupin

Kryetari i Athinës, Giorgos Kaminis, do të vizitojë Shkupin për t’i vazhduar takimet me kryetarin e Bashkisë së Shkupit, Petre Shilegov, shkruan Telegarfi Maqedoni. Pas vizitës së kryetarit të Shkupit, Shilegov në muajin shkurt në kryeqytetin e Greqisë, tani kryetari i qytetit të Athinës vjen në vizitën kthyese në Shkup. …

Read More »

Albatriti thotë “nuk muj me ta fal”

Albatriti thotë “nuk muj me ta fal”

Albatriti vjen shumë shpejt me këngë të re Këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi është duke përgatitur diçka të re për adhuruesit e tij. Ai shumë shpejt do të sjell këngën “Nuk muj me ta fal”, të punuar nga produksioni threedots. Videoklipi i këngës është xhiruar nga XL Films. Ndryshe, kënga …

Read More »

Blero merret me drejtësinë, ja arsyeja

Blero merret me drejtësinë, ja arsyeja

Këngëtari Blero Muharremi me mëngjes ka filluar të merret me drejtësinë. Në një postim në ‘Instagram’’, ai së bashku me një mik të tij duket që kanë marrë për të biseduar një temë të rëndë. Kujtojmë se projekti i fundit i sjellur nga Blero është në bashkëpunim me Kole Oroshi …

Read More »

Gjeçi: Nuk ia kam vënë unë tritolin biznesmenit

31 vjeçari Klajdi Gjeçi, i arrestuar një ditë më parë për vendosjen e një sasie tritoli në makinën e një biznesmeni në zonën e Liqenit të Thatë, nuk ka pranuar që të ketë gisht në ngjarjen e ndodhur në nëntor të vitit të kaluar. Klajd Gjeçi ka qepur gojën para …

Read More »

Çka ndodhi me duetin e Sabri Fejzullahut dhe Leonora Jakupit?

Çka ndodhi me duetin e Sabri Fejzullahut dhe Leonora Jakupit?

Kohë të gjatë është reklamuar nëpër intervistat e tyre se do të sjellin së shpejti një duet Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi. Ditët kaluan dhe asnjë detaj, asnjë shenj në këtë aspekt, përveç idesë se do të bëhet, menduat kështu apo jo? E kontaktuar nga revista “Kosovarja”, këngëtarja Leonora Jakupi …

Read More »