Kryemadhi nga Zall Herri: Kujdesi ndaj banorëve do të jetë ndryshimi që vjen pas 25 Prillit

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka akuzuar kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj se nuk…

Kërcim në emër të jetës, urimi i veçantë i punonjësve të Bashkisë së Tiranës në kujtim të dy kolegëve që nuk jetojnë më

Me urimin për një vit më të begatë dhe më të mirë, punonjësit e Bashkisë së…

Lajm i mirë për çiftet e reja! Veliaj: Do ta mbyllim vitin me miratimin e 1000 kredive të buta

Një lajm i mirë për të gjitha ato çifte të reja që duan të përfitojnë nga…

Kryemadhi nxjerr dokumentin: Gjimnazit “Sami Frashëri” i është tjetërsuar pronësia. Prokuroria të hetojë

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemdhai përmes dokumetneve të pronësisë akuzon Basshkinë e Tiranës se ka lejuar…