“Djajtë e Kuq” me përmbysje triumfojnë ndaj Brightonit

Manchester United me përmbysje triumfon ndaj Brightonit. Manchester United me shumë mund ia ka dal të…

Portugalia- Serbia, formacionet zyrtare

Portugalia do vetëm fitore në udhëtim te Serbia, formacionet zyrtare. Kombëtarja e Portugalisë dhe Serbia kanë…

Manchester Unitedi dhe Milani në duelin e parë në Ligën e Evropës

Manchester Unitedi dhe Milani zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Evropës.…

Këta janë 20 lojtarët më të mirë në botë deri më tani

20 lojtarët më të mirë në botë deri më tani. Një nga mediumet më të njohura…

Man Utd përgatit kontratën e re për këtë lojtar, do t’i dyfishohet paga

Manchester United përgatit kontratën e re për Fernandesin, do t’i dyfishohet paga. Man Utd është i…

Manchester Unitedit me ‘formacionin e ëndrrave’ në verë

“Formacioni i ëndrrave” i Manchester Unitedit me tri transferime të reja në verë. Nënkryetari ekzekutiv i…

“Djajtë e Kuq” gjunjëzojnë Newcastle

United triumfon ndaj Newcastle. Manchester United ka arkëtuar pikët e plota në shtëpi kundër Newcastle Unitedit.…

Këto janë statistikat e frikshme të Bruno Fernandes

Mesfushori portugez, Bruno Fernandes po shijon një sezon ëndrrash me Manchester United. Ai e ka gjetur…

Manchester United me fitore bindëse ndaj Real Sociedadid

Man Utd ka shënuar fitore bindëse ndaj Real Sociedad. Manchester United ka marrë fitore të rëndësishme…