Home / Tag Archives: cilesohet

Tag Archives: cilesohet

Shokon Gigi Di Biagio..! E kritikon keq yllin e Milanit..!

Shokon Gigi Di Biagio..! E kritikon keq yllin e Milanit..!

Gigi Di Biagio, komisioneri teknik i Italisë,ka folur për performancën e mbrojtësit të Milanit, Alessio Romagnoli. Ndonëse , ai po cilësohet si  njëri  nga talentët më të mirë, njëjtë nuk po  mendon legjenda Italiane, përcjell ORAinfo. “Nuk e kuptova se si ai nuk mund të bëjë një ngritje në kualitetin …

Read More »

Dita më depresive e vitit

Dita më depresive e vitit

Nesër është e ashtuquajtura “Blue Monday” (e hëna e kaltërt) e cila njihet ndryshe si dita më depresive e vitit. Mirëpo sa është e vërtetë kjo? Sigurisht, pas këtij zbulimi nuk ka një shkencë strikte por e vetmja gjë që lidhet është se në muajin janar pas festave të fundvitit …

Read More »

Lum Blero për Afronën që ka, e pagrimosur po kaq e bukur

Lum Blero për Afronën që ka, e pagrimosur po kaq e bukur

Afrona edhe pse nuk është në profesionin adekuat për të qenë e famshme, ajo përfolet më shumë se vetë koleget e burrit të saj. Pavarësisht kësaj cilësohet prej femrave më të bukura të ekranit, e Blero kishte fatin të ishte me të në një romancë, përcjell ORAinfo. Çifti shumë pushime …

Read More »

Fustani xixa-xixa i Yllka Kuqit do ta çmend burrin e saj

Fustani xixa-xixa i Yllka Kuqit do ta çmend burrin e saj

Yllka Kuqi është njëra nga këngëtarët më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo cilësohet për një zë magjik, por edhe bukuria e saj e ka ndihmuar atë të arrijë shumë në profesionin e saj. Padyshim tani që janë festat e fundvitit , ajo ka marrë pjesë në shumë xhirime. Ajo …

Read More »

Luana ia huq përsëri, tani i kthehet libri anash

Luana ia huq përsëri, tani i kthehet libri anash

Luana Vjollca është një nga moderatoret shqipatre që për vite me rradhë e kemi parë të moderojë në ekranin e Top Channel. Më së shumti ajo lakohet në median rozë për shak të formave të saj të rrumbullakosura dhe jo pa të drejtë cilësohet si një nga Kardashianet shqiptare. Në …

Read More »

Ylli Baka reagon pas përfshirjes në dosjen e Habilajve “përdorues droge si gjithë të tjerët”

Ylli Baka reagon pas përfshirjes në dosjen e Habilajve "përdorues droge si gjithë të tjerët"

Në mes të gjithë zhurmës që shoqëroi publikimi i dosjes ‘Habilaj’ ishte dhe këngëtari Ylli Baka. Në përgjimet mes Maridian Sulajt dhe Mariglen Alimuçajt, u përmend mes të tjerash dhe emri i këngëtarit, që cilësohet ‘përdorues droge si gjithë të tjerët’. Sakaq në një prononcim për ‘neësbomb’ Ylli Baka ka treguar …

Read More »

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other