“Qëllimet e Rilindjes larg BE-së” /Kryemadhi: Ja si do ta bëjmë të mundur integrimin në Bashkimin Evropian

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas mbledhjes së Këshillit të Integrimit Evropian. Kryemadhi ka…

Mbledhja e Këshillit të Integrimit, reagon ish-ministrja Gjosha: Asgjë e re, asnjë iniciativë konkrete

Ish ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me mbledhjen…

Gjonaj: BKH gati brenda vitit, hetuesit do të ndjekin të gjitha dosjet e krimit të organizuar dhe korrupsionit

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, tha në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të Integrimit Evropian se Byroja…