‘Përplasja’ mes anijeve luftarake/ Greqia kërkon ndihmën e SHBA-BE, Erdogan e paralajmëron

Ministri i jashtëm grek Nikos Dendias zhvillon këtë të premte takime intensive me partnerët amerikanë dhe…