“Mbi 500 ekspertë vendas e të huaj kanë punuar për programin tonë”, Basha nga Durrësi: Do rriten pagat për…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar me përfaqësues të komuniteteve të ardhura në Durrës,…

Sali Berisha flet për vendimin e LDK-së për votimin e Presidentit

Vendimi i LDK-së. Ish-Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sali Berisha, ka përshëndetur vendimin e Kryesisë së…

Reagimi i Sali Berishes pas zgjedhjes së Abdixhikut kryetar i LDK-së

Berisha uron Abdixhikun. Ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka uruar Lumir Abdixhikun për zgjedhjen e…

Berisha refuzon të vaksinohet për COVID-19

Sali Berisha refuzon të vaksinohet për COVID-19. Ish-kryeministri dhe ish-presidenti i Shqipërisë, Sali Berisha ka refuzuar…

Berisha: Pavarësinë e Kosovës de facto e ka shpallur George W. Bush në Tiranë

Sali Berisha ka thënë se Pavarësinë e Kosovës de facto e ka shpallur George W. Bush…

“Shkollat janë si bomba biologjike, po manipulohen shifrat e të infektuarve”, Berisha hedh akuza

Ish kryeministri Sali Berisha ka deklaruar në “Opinion” se shkollat janë si bomba biologjike dhe ia…

Berisha flet pas deklaratave të Fatos Nanos për të, bën reagimin e prerë

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas deklaratave që Fatos Nano bëri ditën e djeshme në…

“Ma vrau Berisha”, Fatos Nano preket për vdekjen e së ëmës: “I thashë se do vonohesha…”

Ish kryeministri Fatos Nano ka treguar për periudhën e tij në burg, për të cilën tha…

Fatos Nano: Sali Berisha u morr personalisht me burgosjen time, u kthye në kafshë politike

Ish kryeministri Fatos Nano ka deklaruar gjatë një interviste për emisionin “Opinion” se nga informacionet që…

Pamje shokuese/ Shoferi shtyp mamanë dhe të bijën e saj tek vizat e bardha në Vlorë

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak më parë pamjet e një aksidenti në Vlorë, ku…

Berisha bën deklaratën e fortë: “Rama nuk do e lëshojë zyrën kur të humbi zgjedhjet, do nxirret me polici”

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë një parashikim të fortë mbi atë që do ndodhi me…

Berisha kujton 21 Janarin: “Plumbat erdhën në zyrën time. Kërkova hetim ndërkombëtar, Rama refuzoi”

Ish kryeministri Sali Berisha në “Çim Peka Live” ka kujtuar 21 janarin. Berisha u shpreh se…