Temperatura -11, Shkenda del me këtë veshje

Shkenda Dubovën nuk e ndal as acari, kaq provokuese duket sot. Shkenda Dubova është këngëtarja dhe…

Nuk e fsheh më, ky është i dashuri i ri i Shkenda Dubovës

Bukuroshja me prejardhje nga Gjilani, Shkenda Dubova, zakonisht është mjaft e pranishme në faqet rozë, së…

Pasi u nda nga burri, Shkenda Dubova bën veprimin e papritur

Shkenda Dubova vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur. Ajo njihet si një femër tejet e…

Shkenda Dubova si zonjë e rëndë me pamjen e fundit, ky detaj mori tërë vëmendjen

Shkenda Dubova është ndër këngëtaret me linjat me joshëse në trojet shqiptare. Ajo vazhdon të jetë…

Shkenda Dubova shfaqet duke u larë në pishtë, ekspozon gjoksin e saj bombastik

Shkenda Dubova është ndër këngëtaret me linjat me joshëse në trojet shqiptare. E vetëdijshme për këtë…