Home / Tag Archives: shyhretes

Tag Archives: shyhretes

Ka diçka për të thënë

Ka diçka për të thënë

Learta Jakupi është një prej nuseve më të përfolura të estradës. Reja e Shyhretes është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell KosovaToday. Ajo dhe djali i këngëtare tani janë prindër të një djali e i cili dje festoi ditëlindjen e dytë. Sot, Learta ka publikuar …

Read More »

Vajza e Shyhretes, shikoni reagimin e Njomzës

Vajza e Shyhretes, shikoni reagimin e Njomzës

Grimerja, Njomza Martinaj është një ndër më të pëlqeyrat nga publiku. Përveç si grimere ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell KosovaToday. Njomzën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht ndan me ndjekësit punën e saj. Sot, ajo ka publikuar një …

Read More »

Meda do të ‘shkrihet’ nga kjo pamje e saj

Meda do të ‘shkrihet’ nga kjo pamje e saj

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan KosovaToday. Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku …

Read More »

Dalin sekuenca nga kënga e parë e Shyhretes me rejen e saj

Learta është reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit. Bashkëpunimi i parë i Shyhretes me Leartën Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli nesër në ora 14:00 do të publikojë projektin e ri muzikor të titulluar “Për ty Nexhmije” në bashkëpunim me nusen e saj, Learta Jakupin. Bashkëpunimi i parë i Shyhretes …

Read More »