Rindizen tensionet, Turqia: Greqi po shkel shelfin tonë kontinental!

Greqia dhe Turqia janë rikthyer të përplasen fort pas një qetësie tre javore për çështjen e…

Për pak ditë u trefishuan rastet me koronavirus në Kosovë

Çka shkoi keq në Kosovë? Për pak ditë u trefishuan rastet me Covid-19. Përderisa në javën…