“24 yje që do na mungojnë”/ Kalo nxjerr fotot e mjekëve që u shuan nga COVID, thirrje qytetarëve

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka reaguar përmes një mesazhi prekës lidhur me 24 mjekët që…

”E shikon shumë mirë situatën”, Manastirliu zbulon bisedën me Tritan Kalon: Kur i thashë për konferencën, më tha…

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës së sotme ka zbuluar bisedën me mjekun Tritan Kalo…

Pse ta mbajmë maskën kudo? Profesor Kalo shpjegon funksionin e saj për parandalimin e infektimit me Covid-19

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët…

Pas disa ditësh i shtruar në spital me Covid-19, deputeti i PS jep lajmin e mirë

Deputeti socialist i qarkut të Vlorës, Edmond Leka është shëruar nga koronavirusi dhe është rikthyer në…