Jonida është ndarë nga Romeo, këngëtarja në gjendje të keqe emocionale

Jonida Maliqi ndahet nga Romeo Veshaj. Në episodin e kësaj të shtune në emisionin ‘Jonida’s room’…

Haradinaj-Stublla kërkon reagim të ndërkombëtarëve pas deklaratave raciste të liderëve serbë

Ministrja e Jashtme kërkon reagim të ndërkombëtarëve pas deklaratave raciste të liderëve serbë. Ministrja e Punëve…

Plazh edhe në tetor, bjellorusët dhe ukrainasit nuk i ndahen Vlorës

Edhe pse jemi në tetor bregdeti i Vlorës vazhdon të frekuentohet nga turistët bjellorusë dhe ata…

‘Një betejë me Ramën në Durrës do ishte interesante’, Kryemadhi zbulon ku do kandidojë në zgjedhje: Strategjia ime është…

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, ka dhënë detaje mbi strategjinë e LSI dhe opsionet ku ajo…

Shqiptarët e Kosovës shpëtuan sezonin turistik të Shqipërisë

Pushuesit nga Kosova duket se janë shpëtimtarët e këtij sezoni turistik në Shqipëri. Të dhënat nga…