Raketa rrezikon të bjerë edhe në Shqipëri, reagon Kina: Nuk pritet të shkaktojë ndonjë dëm

Disa mbetje të një anije kozmike të Kinës, pritet të bien në tokë gjatë fundjavës. Në…

Shisnin vaksina të rreme kundër COVID, policia arreston grupin kriminal

80 anëtarë të një grupi kriminal që dyshohet se prodhonin dhe shisnin vaksina të rreme kundër…