Ilnisa darkon me këtë person, nuk është Meritoni

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi romancën e tyre e filluan Brenda në ‘Big Brother VIP Albania’ e që e vazhdojnë edhe sot. Gazetarja pak minuta me parë ka publikuar një foto teksa shihet në darkë me personin e zemrës, shkruan “Kosovarja”. Ilnisa shfaqet me vajzën e saj Anajsin. Kujtojmë se Ilnisa që nga dalja e […] The post Ilnisa darkon me këtë person, nuk është Meritoni appeared first on Revista Kosovarja.

Ilnisa darkon me këtë person, nuk është Meritoni

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi romancën e tyre e filluan Brenda në ‘Big Brother VIP Albania’ e që e vazhdojnë edhe sot. Gazetarja pak minuta me parë ka publikuar një foto teksa shihet në darkë me personin e zemrës, shkruan “Kosovarja”. Ilnisa shfaqet me vajzën e saj Anajsin. Kujtojmë se Ilnisa që nga dalja e […]

The post Ilnisa darkon me këtë person, nuk është Meritoni appeared first on Revista Kosovarja.