Dijonis Biba lajmërohet pasi fitoi “Ferma VIP”

Dijonis Biba u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”. Ai u shpall si më i preferuari i publikut ku rrëmbeu gjithashtu çmimin prej 100 mijë €. Ai ka dhënë një intervistë në “Vizioni i Pasdites” teksa ka folur për eksperiencën e tij në fermë dhe është shprehur se këtë […] The post Dijonis Biba lajmërohet pasi fitoi “Ferma VIP” appeared first on Revista Kosovarja.

Dijonis Biba lajmërohet pasi fitoi “Ferma VIP”

Dijonis Biba u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”. Ai u shpall si më i preferuari i publikut ku rrëmbeu gjithashtu çmimin prej 100 mijë €. Ai ka dhënë një intervistë në “Vizioni i Pasdites” teksa ka folur për eksperiencën e tij në fermë dhe është shprehur se këtë […]

The post Dijonis Biba lajmërohet pasi fitoi “Ferma VIP” appeared first on Revista Kosovarja.